bere, vin si dupa iarba

21-12-2010
paracetamol
Nu este medic/terapeut
paracetamol
Deobicei prefer sa beau decat sa trag pe nas sa sa fumez iarba pentru ca nu am rezistenta nu-mi place senzatia si ma simt foarte dubioasa...ieri m-am intalnit cu fetele dupa scoala si am venit mai tarziu ca deobicei, cand ajung la ele le vad praf trase bine mai era si un baiat , in fine nu era atat de important si dupa o ora jumate se duc iara la baie si iara trag fumeaza naiba stie... ajung la noi la masa si vine un tip cu un cui bine ideea e ca eu nu stiam si iau tigara de la prietena mea |(cu gandu ca nu-mi da cuiu adica imi da tigara ce cacat !!)| si ma trezesc cu cuiu si bai primu fum tin, dar ma trezesc cu al doilea fum foarte ok am tras si tare.. nimic neobisnuit stai sa vezi peste 5 minute incepusem sa ma simt rece ceva de genu furnicaturi asa ceva rece si ma ridic sa-mi iau ghiozdanu si eram sa cad si mi-l pun in spate dabia daca puteam.preferam sa fiu singura dar m-am trezit cu un tip in spatele meu si vorbea atat de inceet incat dabia daca auzeam ce zicea el, adica fix sa ma uit la el nu puteam si eram langa sosea si masini nu intelegeam probabil ca era de vina cuiului.si ajungem noi la masina la 381 tipu face bai eu trebuie sa ajung la universitate si daca pot lua masina eu da da da... urcam. masina asa mai pustie ma intreaba d aca am mai fumat eu daa ma gandeam la tigari si face nu nu nu daca ai mai fumat iarba eu si daia dar ... orcum eu ma tineam de bara ca de o crenguta asa ziceai ca facea bara adica cred ca asa faceam eu. il vad pe tipu ca isii pune castile pe urechi si dupa un minut urmeaza universitate si face aa mai e pana la universitate eu gen frate sunt praf adica eram ametita ca inca stiam unde cobor si unde nu si fac eu poi aici e universitate aa da eu ceva de genu ce cacat se vede adica si euu vaad :)) am mai mers cu masina daca nu am insel inca 3 stati timp in care vroiam sa inchid ochi sa ma linistesc dar cum ii inchideam ma lua cu ameteala si simteam ca o sa cad asa in gool dar simteam cum cadea ...recunosc pentru putin timp e ok dar dupa mai multe minute deja nu mai e misto.am vrut sa ma uit la ceas si l-am scos si era 5 dabia iti dai seama 5 si eu credeam ca e 7, 8 si eram ceva de genu bai sa nu ajung asa acasa daca ma vede mama se sperie...aveam ochi rosi probabil de la toata berea si vinu pe care le bausem inainte de cui...caci daca stiam...nu mai imi luam nici bere nici vin asa probabil eram mai ok...probabil. am ajuns acasa ametita dar foarte usor aveam ochi rosi m-am bagat in pat si gata. dimineta acum mas imt putin dubios adica se simte o senzatie dubioasa.Acum vine intrebarea mea... banuiesc ca nu e ok sa fumezi iarba si sa bei si as vrea sa stiu daca senzatia pe care am avut-o a fost de la vin bere si iarba sau de la iarba pentru ca pana sa fumez eram ok adica nu aveam nimic!!! multumesc aticipat!!
1 comentarii
0
21-12-2010, ora 20:59
Unul din multime
Nu este medic/terapeut
Unul din multime
Salut!
Senzatiile pe care le-ai trait au fost de la iarba, dar amplificate de alcool.
Ochii ti s-au inrosit tot de la iarba, nu de la vin si bere cum sustii tu.

P.S. Foloseste semnele de punctuatie, pentru ca ne este greu sa te intelegem!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.