bautura

05-01-2009
coca_vali26
Nu este medic/terapeut
coca_vali26
sunt casatorita de 18 ani si sotul meu consuma zilnic alcool(in analizele obligatorii sa vazut ca e consumator). din mai 2008 am inceput sa am scurgeri urat mirositoare, mancarimi si dureri abdominale care in urma analizelor am facut tratament pentru candida dar care nici in ziua de azi nu mi-a trecut.am dureri in spate, dureri de burta, scurgeri.oare nu imi dauneaza faptul ca el bea?dupa ce ma culc cu el am dureri groaznice cateva zile. va multumesc
2 comentarii
0
05-01-2009, ora 17:25
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
Cat timp ati facut dumneavoastra tratamentul, a facut si sotul dumneavoastra tratament?
Cel mai bine mergeti la un ginecolog si faceti un examen de secretie vaginala, un examen papanicolau si in urma rezultatelor veti primi un tratamement atat dumneavoastra cat si sotul!!Avand in vedere ca dumnealui consuma alcool zilnic, pe timpul tratamentului este interzis consumul bauturilor alcoolice din cate stiu eu!Si pt siguranta dumneavoastra, pe viitor folositi prezervativ!!
Numai bine
0
10-01-2009, ora 16:06
coca_vali26
Nu este medic/terapeut
coca_vali26
a luat tratament dar a continuat sa bea.nu pot vorbi cu el ca denatureaza orice lucru.si riposteaza cand bea.multumesc ca m-ati ascultat.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.