basicute pe piele interioara a penisului usturatoare si cu stari de mancarime

13-09-2011
Chrystian
Nu este medic/terapeut
Chrystian
buna ziua! as dori niste sfaturi! recent am avut un contact sexual neprotejat cu o amica :)care zice ca e sanatoasa dar in timpul actului sexual pielea penisului sa inflamat foarte tare si au aparut niste mincarimi nu prea am dat importanta deoarce inflamatia a disparut dupa cateva ore iar apoi a2 zi am observat un fel de iritatie gen zgarietura pe piele din interior a penisului care am crezut ca a rezultat in urma actului sexual ( uscat nelubrifiat ca sa zic asa ) iar apoi au aparut niste inflamatii mici gen basicute care acum sau mai inmultit sunt usturatoare la spalare si imi creaza o stare de mincarime si disconfort si au un miros urit nu prea cunosc termenii de exprimare corect a acestui caz dar sper sa intelegeti si sami dati un sfat sau ajutor cat mai repede multumesc!
3 comentarii
0
13-09-2011, ora 21:34
laddy
Nu este medic/terapeut
laddy
Sfat???? Ok: NU MAI FACE SEX NEPROTEJAT!!!!!! Tu ai auzit de existenta prezervativului???? Si de boli cu transmitere sexuala???? Acum sufera consecintele, poate data viitoare te lecuiesti!
0
13-09-2011, ora 22:17
Chrystian
Nu este medic/terapeut
Chrystian
da am auzit si iti multumesc de indrumare! daca miai da si indicatii cu privire la denumirea si lecuierea ei in momentul de fata
0
14-09-2011, ora 18:48
laddy
Nu este medic/terapeut
laddy
Mergi la medic, la urologie, numai el este in masura sa iti dea un tratament. Sa nu faci greseala sa ceri ceva la farmacie fara prescriptie de la un medic. Nu poate nimeni sa-ti recomande ceva fara sa vada ce problema ai, nici macar un medic, si nici atat cineva care nu e de specialitate. Iti poate face mai rau. Afectiunile astea sunt multe, cine stie cu ce amintire ai ramas de la amica ta! Oricum, tre sa faci pauza de sex pana te vindeci. Mergi la medic, si ai grija de tine pe viitor. Daca nu te gandesti tu la tine, crezi ca se va gandi altcineva?! Sanatate multa!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: