atacuri de panica

11-06-2010
26807
Nu este medic/terapeut
26807
daca folosesc cipralex pat folosi rhodiolin si noni pentru imunitate

cu cipralex fac tratament de vreo 3 ani
prima tura am luat 6 luni am facut pauza ca m-am simtit bine, dupa o perioada m-am simtit iaras rau am luat inca 3 luni iarasi m-am simtit bine, am avut deces in familie (tata) iarasi m_am simtit rau am luat din nou cipralex 9 luni pe care l-am intrerupt in aprilie 2010, de vreo 2 saptamani iarasi ma simt rau.
m-am saturat de starile de panica care apar din senin...
3 comentarii
0
11-06-2010, ora 16:08
pulberedestele
Nu este medic/terapeut
pulberedestele
Mergeti la psihiatru si atat.Ce va veni cu imunitatea?Nu asta-i problema, ci cea psihica(atentie ca s-ar putea sa somatizati, preocuparea pentru imunitate este inadecavata in acest context)
0
31-07-2010, ora 01:27
marietta
Nu este medic/terapeut
marietta
de ce nu faceti si psihoterapie? eu am facut si imi merge foarte bine. am suferit tot de atacuri de panica
0
31-07-2010, ora 01:28
marietta
Nu este medic/terapeut
marietta
pot sa va dau telefonul doctoritei la care am fost eu - o cheama Antonia Isacu e psiholoaga 0723.248.708
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: