mici bubite in interiorul vaginului

04-03-2009
sereni
Nu este medic/terapeut
sereni
Buna ziua, am o mare nelamurire, de fapt sunt ff speriata, de 2 luni de zile am o infectie vaginala toate simptomele sunt corespunzatoare candidozei dar sunt ffffff speriata deoarece la spalaturi vaginale in interiorul vaginului prezint mici bubite sa nu zic crescaturi, mi-e frica sa nu am negi vaginali, sunt casatorita de 2 ani nu am avut contact sexual decat cu sotul meu, mi-ar fi greu sa cred ca si infectia asta vaginala o am de la el, sau e posibil sa fie de la ob-uri?stres?Mentionez ca aceste bubite sunt doar la intrarea in vagin, in rest nu am nimic este ca si la atingerea pe piele, intrebarea mea:este normal sa am acele bubite acolo?e poate de la infectie?imi este fff frica am vazut ceva imagini cu negi vaginali si nu mi-as dori asa ceva, pana acum nu am fost atenta poate-i aveam mai de mult, am sesizat de cand am avut contact sexual si dupa in vagin eram cam inflamata.Ajutati-ma care imi puteti da un raspuns, va rog ca stau intr-un maxim stres...si niciodata nu trebuie sa neglijam ceea ce avem mai de pret sanatatea dar pana cand nu o patim nu ne invatam minte!va multumesc.
1 comentarii
0
04-03-2009, ora 14:35
nikii6
Nu este medic/terapeut
nikii6
Faceti un examen al secretiei vaginale, un papanicolau si o sa vedeti exact ce problema aveti
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.