tratament pentru sinuzita si alergie + gust amar

16-10-2008
Amalia24
Nu este medic/terapeut
Amalia24
de cateva zile urmez un tratament pt o sinuzita si o alergie.iau antibiotice si antialergic.problema e ca imediat a doua zi dupa luarea pastilelor am un gust amar in gura si o durere in partea stanga in dreptul inimii.nu stiu ce sa fac!
durerea tine toata ziua.sa mi fac griji?ce inseamna durerea din dreptul inimii?sa spun medicului?
e normal?
sunt prea puternice pastilele?
un sfat va rog.multumesc!
2 comentarii
0
16-10-2008, ora 00:00
emine84
Nu este medic/terapeut
emine84
Buna ziua, am o problema... va rog sa ma ajutati. Am tensiune intercraniala, şi ma deranjeaza foarte mult. Am mereu ameteli şi dureri de cap, uit foarte repede, nu memorezez, nu ma pot concentra la munca, am greturi... etc..etc. Deja de doi ani nu mai tratez, chiar daca primeam un tratament nu simteam diferenta. Va rog sa ma ajutati, zi de zi folosesc medicamente contra durerilor de cap. Tensiunea intercraniala poate influienta negativ asupra sarcineipe viitor?

Va rog sa-mi dati un un sfat
Va multumesc
0
16-10-2008, ora 00:00
alex adrian
Nu este medic/terapeut
alex adrian
buna ziua... mi-a aparut 2 basicute mici de culuoare alba la baza capului penisului nu ma ustura nu am nici o simtoma puteti sa-mi spuneti ce am??...va multumesc
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Sinuzita
  • Un nou pas spre crearea unui medicament pentru tratarea rapidă și completă a alergiilor
  • Introducerea precoce a produselor alergene în alimentația copilului poate reduce riscul de sensibilizare
  • Risc de alergii mai mic la copiii care își ronțăie unghiile sau sug degetul
  • Spălatul pe mâini - o altă perspectivă
  • Viaskin Peanut - plasturele care tratează alergia la arahide
  • Poți să înveți să îți placă brânza?
  • Alergie sau răceală?
  • Un nou dispozitiv pentru detectarea rapidă a alergenilor alimentari
  •