arsuri la ovare si usturimi

14-01-2014
rosaura83
Nu este medic/terapeut
rosaura83
buna seara.in urma cu un an am pierdut o sarcina iar de atunci am inceput sa am probleme in zona genitala. dupa ce am fost tratata aproape in fiecare luna cu antibiotice pt o presupusa anexita am ajuns la un alt medic care mi-a facut analizele la secretie, papa nicolau, am facut analizele la sange si la urina si mi-a zis ca nu am nici urma de infectie, bacterii, ciuperci sau altceva. pe mine insa ma arde foarte tare burta si ma ustura mai ales dupa ce urinez. in prezent mi-a zis sa incerc si ovulele polygynax dupa care urmeaza sa merg din nou la cabinet. nu vad nici o schimbare. am inteles ca arsurile si usturimile genitale apar din cauza infectiilor. in cazul meu daca toate analizele imi sunt bune ce am? sau ar trebui sa mai fac si alte analize?multumesc frumos.
1 comentarii
0
15-01-2014, ora 18:33
adirafa
Nu este medic/terapeut
adirafa
Rosaura83

din cate am inteles de la tine chiar daca ti-ai facut acele analize inca ai usturimi in zona genitala...este clar ca ceva nu este in regula si ca trebuie sa mai continui cu niste investigatii...dar asta numai sa mai mergi la un alt medic(la o clinica privata de preferabil...dai niste bani dar macar sti ca se ocupa de tine) si sa ii dai toate detaliile pe care tu le simti...nu poti sa te increzi doar intr-un medic ca sa iti poti rezolva problema...iti doresc sanatate multa si sper sa vii cu vesti bune!:)
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.