arsuri in canalul penian

02-03-2008
danny37
Nu este medic/terapeut
danny37
Caut disperat o solutie!!Am de citiva ani arsuri la urinare si mai ales la ejaculare in canalul penian la nivelul glandului.Am fost si la urolog acum 2 ani si mi-a prescris medicamente pt o uretrita acuta.Dar senzatia de arsura a persistat.Uneori e mai slaba alteori devine cronica.Acum o luna am fost la dermato venerice unde am facut urocultura care a fost negativa dar medicul a zis ca am candidoza.mi-a prescris azitrox si vitamina e si mi s-a injectat in canal vitamina A si inca o solutie.Rezultatul e ca ma arde mai tare si mai ales cind ejaculez.In plus din cauza acestor arsuri am sin ejaculare precoce.Nu stiu ce sa mai fac.Va rog, poate stie cineva cum sa ies din aceasta situatie.
Mentionez ca sunt casatorit si sotia mea a urmat tratament pt candidoza in urma diagnosticarii mele...
VA MULTUMESC ANTICIPAT1
1 comentarii
0
01-04-2008, ora 00:00
moghy
Nu este medic/terapeut
moghy
Mda caut si eu solutie la aceste manifestari tind sa cred ca ar fi problema cu prostata nu stiu sigur un doctor bun sa ne ajute!!?? ca si eu am fost la control si nimik se mai trateaza asta sau nu !! facem facultati si oameni mor pe capete la ce le mai faceti??...Haideti oameni buni daca mai sunteti!?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.