ar putea sa isi dea seama?

10-08-2009
anjo_du_amor
Nu este medic/terapeut
anjo_du_amor
sunt cu un baiat de 1 an, am plecat in vacanta pentru 3 luni in strainatate, unde am facut sex cu un alt baiat ar putea sa isi dea seama prietenul meu de asta cand o sa revin si o sa fak sex cu el?astept raspunsul vostru..multumesc
15 comentarii
1
10-08-2009, ora 18:29
giani70
Nu este medic/terapeut
giani70
da cu siguranta
0
10-08-2009, ora 18:32
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
0
10-08-2009, ora 18:37
angel 1
Nu este medic/terapeut
angel 1
:)))). prietenul tau este ghicitor?;)))...si ma refer la cel din tara :((((
0
10-08-2009, ora 18:53
anjo_du_amor
Nu este medic/terapeut
anjo_du_amor
vorbesc serios?nu e ghicitor..dar ma gandesc k poate vedea schimbari.
1
10-08-2009, ora 18:54
angel 1
Nu este medic/terapeut
angel 1
ai facut sex cu prietenul tau din tara?...inainte sa pleci?
0
10-08-2009, ora 19:05
anjo_du_amor
Nu este medic/terapeut
anjo_du_amor
da..de ce?
0
10-08-2009, ora 19:13
andreea17ani
Nu este medic/terapeut
andreea17ani
stai linistita draga mea u o sa isi dea seama daca tu te porti la fel cum te purtai si inainte nu are cum sa isi dea seama doar tot gaura aia o aveai si inainte sa fci sex cu celalalt baiat!! ti-o spun din propria experienta totul e sa fi o actrita ft buna fata de iubitul din tara!!!! bafta !!!
0
10-08-2009, ora 19:14
andreea17ani
Nu este medic/terapeut
andreea17ani
stai linistita draga mea nu o sa isi dea seama daca tu te porti la fel cum te purtai si inainte nu are cum sa isi dea seama doar tot gaura aia o aveai si inainte sa faci sex cu celalalt baiat!! ti-o spun din propria experienta totul e sa fi o actrita ft buna fata de iubitul din tara!!!! bafta !!!
0
10-08-2009, ora 19:19
angel 1
Nu este medic/terapeut
angel 1
e ok atunci. ma gandeam ca...ai inceput acolo prima oara si atunci era inevitabil ca-si dadea seama...dar, in aceste conditii sub nici o forma nu-si va da seama.problema se pune din punct de vedere psihologic.daca rezisti sau nu.
nu-ti vorbesc din proprie experienta, asa ca nu stiu senzatia.dar, din punct de vedere fizic n-are cum sa-si dea seama.poate sa aiba o supozitie dar asta este deja altceva.
1
10-08-2009, ora 20:00
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Andreea17ani, daca de la aceasta varsta dai astfel de sfaturi.tu iti dai seama de gravitatea expresiei "stai linistita" din acest context? Ai auzit de porunca sa nu fii desfranat/a?????????????? De auzit cu siguranta, de pus in practica...te ajuta actoria????


Toate cele bune si mai ganditi-va si la suflet, nu numai la...
0
10-08-2009, ora 20:19
angel 1
Nu este medic/terapeut
angel 1
Nick, de infaptuit a infaptuit-o deja:((((((
Trebuia sa se gandeasca inainte de asta.Intrebarea era "daca are cum sa-si dea seama", ceea ce presupune c-o mustra totusi constiinta si asta nu este un lucru rau;)...presupune implicit ca regreta...si zic, eu...probabil n-o sa mai faca...si nici nu vrea sa-l faca pe prietenul ei din tara sa sufere, ceea ce presupune oarecum cainta, cel putin asta sper eu.In acest context i-am raspuns, si am subliniat faptul ca..."daca rezista din punct de vedere psihologic"

Important este sa regrete fapta si sa n-o mai comita.ca, si D-zeu iarta daca te caiesti.
0
11-08-2009, ora 01:07
anjo_du_amor
Nu este medic/terapeut
anjo_du_amor
multumesc mult pentru raspunsuri si sfaturi...o sa tin cont...poop
1
11-10-2009, ora 00:08
crya91
Nu este medic/terapeut
crya91
dupa un an..la'i inselat?:(((..
1
15-10-2009, ora 17:34
teea
Nu este medic/terapeut
teea
fantastice topicurile astea!
nu o sa-si dea seama.probabil...dar partea urata o sa fie ca o sa stii tu!(ca ai facut lucrul asta).si ai grija.exista o vorba "roata se intoarce!...nu face nimanui ce nu vrei sa-ti faca tie altul!".
succes-daca pot sa spun asa!
0
15-10-2009, ora 18:11
s.a.r.
Nu este medic/terapeut
s.a.r.
buna, am 23 de ani si la un control ginecologi mi sa spus ca am o rana pe colul uterin si mi sa facut si o biopsie si mia iesit, , carcinom epidermoid cu celule G3, stadiu 2 si am facut radioterapie la TM.si 2 aplicati, branhiterapie la Cluj si ureaza sa ma operez pe 21oct.2009 la Timisoara la Dr.Tufeanu pt.ami scoate, , tot uterul, , sunt trimisa la el de Dr.Grigoras tot din TM. Ce parere aveti ce urmeaza dupaia o sa fie totul bine?mie asa de frica acuma o sa mai fac ceva perfuzi, , dinalea de cade parul?, , sanatate la toata lumea si abea astept sa revin cu vesti bune sper eu.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici