anxietate

16-04-2010
gloria79
Nu este medic/terapeut
gloria79
o intrebare am pt dumneavoastra si am nevoie de un raspuns., din cauza atacurilor de panica si a anxietatii doare mana stanga????zi de zi am o stare de neliniste in mine si ma doare mana fac cel putin un atac pe zi, cel putin, eu sunt in elvetia am fost la medic si mi s-a prescris tatran pt anxietate, stiti ceva despre acest medicament???e bun de ceva, ma va ajuta, in trecut luam xanax si cipralex, asta o fost acum 2ani, dar de un an nu am mai avut probleme, acum cu primavara au revenit si ma simt groaznic, beau si calciu si magneziu, si dafalgan pt dureri, dar parca nimic nu simt, nicio schimbare, o frica permanenta in mine pt ca stiu ca va urma inca un atac si eu nu ma pot ajuta singura, va rog frumos ce sa fac, da-ti un sfat, si mana ma doare ingrozitor, ba e rece ca gheata ba e fierbinte, si inca ceva de 2 zile mia aparut o vena deasupra arcadei care pleaca de la tampla, arcada e umflata dar nu doare, e cald locul, nu mam lovit, doctorul o zis ca nui nimic, nu stiu ce sa zic, intru in panica din orice, ma sperie orice sa nu am ceva mai rau, astept raspuns va multumesc
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.