anexita? as vrea un raspuns!

02-02-2011
niki24
Nu este medic/terapeut
niki24
Buna.. am o problema.. in urma contactului sexual am simtit o durere insuportabila in partea de jos a abdomenului, ca si cum ceva m-ar fi tinut..cand incercam sa ma ridic sa stau in picioare nici macar nu puteam sa stau dreapta din cauza durerii..dupa 10 minute de la aceste simptome am si vomitat iar dupa aceea am luat un calmant si m-am pus in pat si pana dimineata mi-a trecut..dar si dimineata am simtit aceasi durere doar ca putin mai usoara. am luat cateva pastile recomandate de mama prietenului meu si mi-a trecut, dar imi este foarte frica sa raman inferila. as vrea sa ma duc la ginecolog dar din cauza ca am o varsta cam frageda am cateva retineri. Dar o sa ma duc luna viitoare. V-as ramane recunoscatoare daca m-ati lamuri putin sau macar o mica parere tot inseamna ceva. Va multumesc anticipat!!
5 comentarii
0
02-02-2011, ora 02:15
Psiholog Ioana Panculescu
Psihologie, BUCURESTI
Psiholog Ioana Panculescu
pararea mea este sa te duci cat mai repede la medic.
Pentru ca ti-am inceput viata sexuala recomand un control anual
0
02-02-2011, ora 12:34
niki24
Nu este medic/terapeut
niki24
Multumesc, da o sa ma duc la medic..Dar as vrea sa te mai intreb ceva, la ginecolog ma pot duce neinsotita de unul dintre parinti daca inca nu am implinit varsta de 18 ani ? As vrea sa ma duc cu mama prietenului meu, inca nu sunt pregatita sa ii spun mamei, dar urmeaza sa fac si pasul asta :* sper sa imi raspunzi.. multumesc mult
0
02-02-2011, ora 13:14
Psiholog Ioana Panculescu
Psihologie, BUCURESTI
Psiholog Ioana Panculescu
scuze pentru greselile din mesajul meu
NORMAL ca te poti duce neinsotita
0
02-02-2011, ora 17:25
niki24
Nu este medic/terapeut
niki24
Nu-i nimic :) Multumesc mult ca ai acordat putin timp intrebarilor mele!
0
02-02-2011, ora 22:04
Psiholog Ioana Panculescu
Psihologie, BUCURESTI
Psiholog Ioana Panculescu
pentru putin!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Răceala la ovare
  • Durerea sexuală după naștere - ce spun studiile
  •