analize medicale

31-08-2009
anagrama
Nu este medic/terapeut
anagrama
am facut analiza secretiei vaginale si mi s-a depistat streptococcus agalactiae- grup b (4+), frecventi coci gram pozitivi rotunzi frecvent celule epiteliale poligonale numeroase pnm 4+, flora lactobacilara absenta. La antibiograma strepoc. e rezistent doar la tetraciclina, dar m-am tratat de 2 ori cu amox.+acid clavulanic, si apoi cu zanocin- nu stiu ce antibiotic e subst activa din el. DEgeaba. Am luat si ovule am facut spalaturi vaginale... degeaba. Am mancarimi in continuare si, nu numai in vagin ci si in rect. ce pot face? cum pot sa ma tratez sa ma vindec? pot imbolnavi si pe barbatul meu? dar copiii? Cum sa ma feresc de asta si cum pot scapa de microbul asta? am si dureri de oase, articulatii, poate sa-mi faca artroza? Va rog din suflet raspundeti-mi ! Va multumesc! ps. Ultima oara medicul mi-a zis sa fac spalaturi cu marul lupului dar n-a stiut cum se face a zis sa ma interesez! Pe net, am citit ca e f. TOXIC si e periculos. CE pot face?
1 comentarii
0
31-08-2009, ora 21:35
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Ovule si supozitoare Propolicium. Documentati-va pe internet!
Marului lupului este toxic administrat intr-o cantitate mai mare de 6 grame zilnic (administrare orala, nu topica)!

Cu deosebit de multa placere si deferenta,
Mister NICK;)
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.