amorteli maini

14-11-2012
corybell
Nu este medic/terapeut
corybell
de ani buni mainile imi amortesc noaptea, de toamna pana primavara mainile si picioarele la am reci.Dimineata cand ma trezeam, din cauza ca imi amortesc mainile ma si dor.De 2 saptamani m-am angajat si la locul de munca depun mault efort, mainile imi sunt foarte solicitate si imi amortesc tot timpul si ma dor de nu mai pot strange nici pumnii.Daca imi amorteau decat noaptea, acum imi amortesc tot timpul.Nici furculita nu o pot tine in mana fara sa imi amoarta.va rog sa-mi spune-ti de la ce poate sa fie asta.Va rog mullllllt ajutati-ma|
3 comentarii
0
13-12-2012, ora 16:25
corybell
Nu este medic/terapeut
corybell
Va rog mult, astept sa-mi raspunda si mie cineva.VA spusesem ca ma angajasem dar nu am rezitat decat o luna.Mainile ma dureau si-mi amorteau din ce in ce mai mult si chiar si acum.Simt in maini, atunci cand tin o cana, o farfurie, in mana niste impulsuri electrice in palma.Mainile sunt reci toata ziua, deabia seara incep sa se incalzeasca, dar durerea si amorteala o am toata ziua.Astept sa imi raspunda cineva
0
18-12-2012, ora 08:57
corybell
Nu este medic/terapeut
corybell
ma ajuta si pe mine cineva cu un raspuns?
0
01-04-2013, ora 10:41
corybell
Nu este medic/terapeut
corybell
pe 20 martie m-am operat de sindrom de tunel carpian la mana dreapta.dupa 10 zile mi s-au scos firele dar operatia nu s-a lipit si am fost cusuta din nou.firele mi se vor scoate dupa doua saptamani.puteti sa-mi spuneti de ce nu mi s-a lipit operatia?care ar fi motivele?Multumesc
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Boala mâinilor și picioarelor reci (Sindromul Raynaud)
  •