amigdalita cr criptica cazeoasa papilom 4mm se indica biopsie

27-01-2013
nicuss
Nu este medic/terapeut
nicuss
am racit in gat am luat antibiotic 5zile dupa acea aveam o jena in parte a stanga dupa care am observat ca am ca o bubita rosie si ma irita in gat am mai luat 5 zile antibiotic dupa care am fost la orl si mi sa spus ca am papilom si ca trebuie scos si facut biopsie de la ce putea sa imi apara asa ceva nu stiu ce sa fac cu el mi-a mai dat trat cu anyinflamatoare si tot mai am o jena dupa doua zile de trat bioparox tonsilotren vit a si nurofen c at de grav e ajutatimaaaa nu stiu ce sa fac
8 comentarii
0
28-01-2013, ora 08:17
Dr. Flueraru Valeriu
ORL - Otorinolaringologie, Pascani
Dr. Flueraru Valeriu
e simplu...
se scoate in 5 minite la un cab.ORL..care lucreaza cu radiofrecventa ( fara internare, fara sangerare)
0
28-01-2013, ora 19:02
nicuss
Nu este medic/terapeut
nicuss
ma scuzati ca va derj dar de la ce putea sa apara poate fi ceva grav pe net am vaz ca poate fi cancerigeni am o jena in partea stanga a limbii langa papilom ca o irit nu scap de ea poate fi de la ala va multumesc
0
28-01-2013, ora 19:58
Dr. Flueraru Valeriu
ORL - Otorinolaringologie, Pascani
Dr. Flueraru Valeriu
iritatia poate fi si de la papilom, , , dar si de la un reflux gsdtric.. faci investigatii si la gastrologie
0
28-01-2013, ora 20:26
nicuss
Nu este medic/terapeut
nicuss
ma scuzati dar am mai observat ca mai am si niste basicute rosii sub limba ce pot fi afte sau ce pot fi
0
28-01-2013, ora 20:28
nicuss
Nu este medic/terapeut
nicuss
va multumesc ptr rasp sunt stresat de aceea va intreb poate sa fie iritatia de la amigdalita ca am doua punctulete mici albe pe ea am avut si in partea dreapta dar mi-au disparut alea dupa ce am luat antibiotice
0
28-01-2013, ora 20:30
nicuss
Nu este medic/terapeut
nicuss
nu e vorba de cancer cum vb unii pe nettttttttttt ??? pot da cu glicerina pe ele si pe amigdalita
0
30-01-2013, ora 21:58
nicuss
Nu este medic/terapeut
nicuss
pot avea negi si sub limba veruci sau asa ceva?
0
31-01-2013, ora 08:43
Dr. Flueraru Valeriu
ORL - Otorinolaringologie, Pascani
Dr. Flueraru Valeriu
ai face BINE.. pentru Mentalul Tau...
sa NU te mai uiti in oglinda si sa nu teexaminezi.. decat dupa ce termini o facultate de medicina !!!
mergi la ORL..si rezolva problema !!!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: