ameteli permanente

09-10-2009
ellella
Nu este medic/terapeut
ellella
Totul a inceput in urma cu vreo 3 luni...Stateam linistita in pat cand deodata am simtit ca ametesc...urmata de o senzatie de greata shi o durere de cap...pe moment nu m-am speriat am zisk e datorita stresului shi ca ar fi cazul sa ma odihnesc mai mult.dar starea de ameteala a continuat pana in ziua de azi.bineinteles am fost la o multime de doctori ( orl, oftalmologie, cardiologie, neurologie, endocrinologie), analize peste analize ca intr-un final sa mi se zica ca totul este in limite normale.Simptomele mele sunt: ameteala permanenta (pur shi simplu ma simt in ceata tot timpul) shi o stare de greata...urmate de atacuri de panica in momentul cand trebuie sa ies pe strada(palpitatii, imi transpira mainile, imi amortesc picioarele, nu pot sa ma concentrez absolut delok ).de1 sapt nu am mai iesit din casa de frica sa nu mi se faca mai rau...Desi dorm foarte mult ma simt foarte obosita...nu am chef de nimik.Nush ce sa fac sa scap de starea asta...sau macar sa o ameliorez.ma puteti ajuta cu un sfat ce as putea sa mai fac ?? sunt clasa a 12 shi risc sa pierd anu...
2 comentarii
0
09-10-2009, ora 20:13
scarface
Nu este medic/terapeut
scarface
Singura sansa este sa mergi la un medic homeopat. Boala ta este usor vindecabila cu ajutorul homeopatiei. Cu siguranta ca te-ai surmenat psihic dupa o slabiciune asa cum intalnes des cazuri asemanatoare.
Daca nu ai sansa sa mergi la un medic homeopat incerc sa te ajut eu. Remediul homeopat il cumperi de la farmacie.
Este destul de simplu:
Completeaza formularul de aici si sa-l trimite-l la scarface7@arcor.de
home.arcor.de/scarface7/anamnesa.doc
Da-mi ulterior si id-ul de messenger daca ai.
0
10-01-2010, ora 21:57
adriana89
Nu este medic/terapeut
adriana89
buna si eu ma confrunt cu starea asta de cateva saptamani...nu stiu ce sa mai fac ce sa mai iau...daca te a ajutat cumva remediu hemeopat te rog spune mi si mie si in ce consta el...multumesc anticipat
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.