ameteli dupa operatie de by-pass coronarian

08-03-2009
xandeedy
Nu este medic/terapeut
xandeedy
Am fost operat acum 4 luni de by-ass coronarian si dupa aceasta operatie am dureri in umarul stang si pe mana, ameteli si lipsa poftei de mancare...as vrea sa stiu daca perioada de covalescenta e atat de mare dupa aceasta operatie? Mentionez ca am fost si internat intr-un centru de cardiologie unde mi s-au facut investigatii si analize care au fost ok.De asemenea am fost si la controalele de 1 luna si de 3 luni dupa operatie si medicul chirurg a spus ca nu exista niciun indiciu ca as avea probleme dupa operatie...Deci intrebarea mea este...de unde aceste ameteli aproape zilnice, dureri si lipsa poftei de mancare. Sa fie oare alta cauza si nu neaparat legata de aceasta operatie de by-pass coronarian...
1 comentarii
0
08-03-2009, ora 12:56
costica.prozan
Nu este medic/terapeut
costica.prozan
Sint programat pt bypass la sfirsitul lunii care sper sa ma scape de ameteli si pierderi de echilibru pe care le am de un an.In legatura cu durerea dvs nu am decit sa ma rog sa va treaca cat mai repede Daca sinteti amabil un nr de telefon pt a dicuta in legatura cu aceste ameteli care mi-au distrus viata Cu multa consideratie
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Senzație de greutate și durere în picioare? Din anul 1997 suntem în România și tratăm varice fără operație și fără internare. La Varicoline, beneficiați de servicii medicale la cele mai înalte standarde, efectuate de profesioniști cu o rată de succes între 93-97%! Detalii aici