ameteli

24-03-2010
enna
Nu este medic/terapeut
enna
am dat acum 2 zile cu spatele in capatul unei bare de fier...m-o durut spatele ziua respectiva acolo unde m-am lovit, mai precis in partea stanga langa coloana undeva sub omoplat.ieri am umblat toata ziua si am venit acasa si m.am culcat dupa amiaza, cand m-am trezit am dat sa ma ridic din pat si am lesinat...mi-am revenit si apoi m-am ridicat sa merg in bucatarie...abia am ajuns ca nu am mai vazut nimic in fata ochilor si abia am apucat sa deschid usa la bucatarie ca sa primesc aer...am stat pe jos in bucatarie cam vreo 40 min neputand sa fac nimic, nici macar sa stau pe fund.intr-un sfarsit mi-am revenit un pic si am baut niste calciu si am luat ceva de dureri, aseara am fost toata ziua ametita.azi dimineata am fost sa duc baietelul la gradinita si iar mi-o aparut aceleasi simptome, noroc ca am avut sa beau putina apa, durere in spate nu e puternica, intr-adevar ma deranjeaza, numai ca mi-e f frica sa nu fie altceva, posibilitatea sa merg la doctor nu prea am ca nu sunt in tara si aici o consultatie e f scumpa, in cel mai rau caz nu am de ales si o sa merg, dar am nevoie de un sfat, cineva sa ma indrume ce sa fac.eu mai sufar si de hepatita cronica C.va multumesc!
1 comentarii
0
25-03-2010, ora 00:18
scarface
Nu este medic/terapeut
scarface
Scrie-mi un mesaj pe mess daca persista simptomele...
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.