ameteli

14-04-2009
paula92
Nu este medic/terapeut
paula92
buna sunt noua pe aici Va rog sa mi spuneti daca mai e cineva dintre d vostra car are aceleasi simptome ca ale mele Din martie 2007 viata ma e un cosmar Am ameteli permanente sau mai bn zis o stare ebrioasa parca as bea zilnic alcool, dureri d cap care incep din toiul noptii, dureri de piciare grele, obosite dureri lombare pina sus in torace urinari f dese la 5 min sau in cazuri fericite la o ora ma dor calcaile, ma maninc toata pielea corpului inclusiv talpi si palme iar dupa ce ma scarpin si tamponez cu spirt imi trece si pielea revine la normal Analize am facut de la rmn la cele imunologice toate au iesit ok singura care nu prea a iesit e citoscopia care arata cv leziuni in interiorul vezicii dar u urinez fara dureri usturimi ma doare doar mijlocul si bazinul Mai e cineva asa ca min si daca da c face sa se simta mai bn daca nu mai e ce ma sfatuiti
1 comentarii
0
14-04-2009, ora 15:41
alexionuzty
Nu este medic/terapeut
alexionuzty
Stare pe care o ai, ai dobandit-o cumva in urma unei depresii sau unei vesti neplacute sau in urma unui accident fizic. Dupa cum ai descris cred ca ai dobandit o in urma depresii.daca nu ma insel. Parerea mea e sa faci un tomograf sau rmn la capusor...si daca nu ai nimic.ar fi recomandat un psiholog. Toate cele bune! Un paste fericit!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul