ameteli, durere de stern, balonare

18-01-2010
mariacrainic
Nu este medic/terapeut
mariacrainic
sunt mereu balonata desi nu mananc mult, am ameteli, cateodata slabeste vederea, ma doare in zona sternului pana in spate, tensiune am buna, ciclu menstrual norma, ce poate fi?
3 comentarii
0
18-01-2010, ora 18:37
scarface
Nu este medic/terapeut
scarface
Multe pot fi, insa aceste lucru nu este esential. Ar trebui sa mergeti la un medic homeopat, caci afectiunea dvoastra este vindecabila in cateva saptamani sau chiar zile cu ajutorul unor remedii homeopatice.
Va spun din experienta.
0
19-01-2010, ora 12:29
mariacrainic
Nu este medic/terapeut
mariacrainic
iti multumesc pt sfat, o sa merg la un medic homeopat, sper sa fie bine, sanatate multa, maria
0
21-03-2016, ora 02:20
Elena252525
Nu este medic/terapeut
Elena252525
Buna seara!Problema mea a inceput in vara cand am observat ca am burta umflata, mai exact eram balonata si sunt asa pana in ziua de astazi.scaun zilnic dar numai dupa ce beau o cafea.in ianuarie am inceput sa am dureri de picioare in timpul noptii, ma trezeam din somn de durere, ma plimbam prin casa si imi trecea.apoi la scurt timp au inceput dureri de spate destul de severe, de care am scapat cu antiinflamatoare dar spatele meu este inca rigid, nu pot face aceleasi activitati ca inainte.Durerile de picioare erau in zona genunchilor, mi s a spus ca este reumatism dar durerea este doar in timpul noptii.durerea de spate este in zona rinichilor dar nu am nici o problema la rinichi, sunt sanatosi.viata mea s a schimbat complet de cand am aceste probleme.am fost la neurolog, am facut ecografie abdominala, consult ginecologic, radiografie pulmonara, analize de sange si absolut totul este in regula.balonarea ma deranjeaza destul de tare atat cat si durerea de spate.nu stiu ce sa mai fac ca sa mi capat viata de dinainte.am 27 de ani, 57 kg si mentionez ca jobul meu imi cere sa port tocuri de 5 cm si sa stau 8 ore pe zi in picioare si bineinteles sa merg foarte mult.de 4 luni nu mai lucrez si practic de cand am incetat orice activitate fizica au inceput si problemele mele.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.