am probleme si nu stiu ce este

13-02-2012
princess_printesa
Nu este medic/terapeut
princess_printesa
de vreo 2 ani am inceput sa am tot felul de probleme medicale a inceput cu dureri in piept am facut electrocardiograma nimic am facut analize ecograf mi s a spus ca am helycobacter si fierea strangulata dar nu e nimic cu fierea am luat tratament pt helycobacter si am fost foarte rau am facut cred ca o alergie pete pe piele amorteala la cap mi s a umflat limba dar dr meu mi a spus ca mi se pare si sa continui tratamentul. am uitat sa spun ca inainte de toate tratamentele am facut 2 crize de durere in abdomen ca am crezut ca mor transpiratii reci si dureri mai rau ca la nastere. acum am tot felul de simptome durere in partea stanga sub coaste, in partea dreapta sub coaste, si mai nou am m o durere foarte urata in spate zona rinichi stanga dar mai mult la aplecare sau cand ma ridic. acum ma doare tare si umarul drept ca nu pot sa ma imbrac iar dr meu imi spune in continuare ca mi se pare va rog sa ma ajutati daca se poate va rog frumos
2 comentarii
0
15-02-2012, ora 23:27
princess_printesa
Nu este medic/terapeut
princess_printesa
si am uitat sa spun ca am niste cearcane foarte adanci de cateva luni de zile
0
19-02-2012, ora 11:00
princess_printesa
Nu este medic/terapeut
princess_printesa
imi pare rau dar am citit multe comentarii care au nevoie de ajutor niciunul nu avea nici un raspuns nu cred ca voi primi un raspuns multumesc oricum
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Proctoline
HEMOROIZI? FISURI ANALE? Tratament fără operație și fără internare!
Clinicile Proctoline sunt centre medicale specializate în tratarea eficientă a hemoroizilor și a fisurilor anale. Ne găsiți în 14 orase din țară! Detalii aici