am o problema cu penisul

28-08-2009
bihorel
Nu este medic/terapeut
bihorel
De ceva vreme m-ia aparut fisuri penis care se deschid in momentul cand sunt in erectie si din care curge singe si apar pete rosii si ca tot omul am mers la medic care mi-a prescris Condyline am parcurs tratamentul de zece zile cu pauza intre ele si la o saptamana dupa tratament am avut contact sexual dar din nou mi sa crap[at pielea de pe, peni am urmat din nou tratamentul cu o pauza mai indelungata dar tot asa acum din nou urmez tratamentul dar oare i-si va face efectul, am uitat sa precizez ca nu sunt asa de mari acum acele fisuri dar sunt si deranjeaza.Aceasta afectiune duce si la ejaculare mai rapida ? Deoarece este mult mai rapida ca si inainte de a avea aceasta problema.Ce sa fac sa nu mai am acele fisuri si acele pete rosii deoarece ma deranjeaza si arata rau pt un barbat.MULTUMESC ANTICIPAT
1 comentarii
0
02-11-2009, ora 00:01
maimusik
Nu este medic/terapeut
maimusik
Ai incercat sa intretii relatii sexuale si cu prezervativ?daca da atunci cred ca cel mai bine e sa conslti alt medic. si nu doar unul ci 2 3 10 daca se poate.e posibil ca pielea ta sa fie sensibila :)
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.