am o intrebare despre menstruatie

20-10-2010
coopik69
Nu este medic/terapeut
coopik69
salut la toata lumea:eu sunt noua pe forum si nu stiu daca postez bine curiozitatea mea, la categoria care trebuie dar iata care este ;menstra mea tb sa apara pe data de 16 oct, pana la menstra am avut simptome ale sarcinii cum ar fi greata, dureri de san, pofta de mancare mai accentuata etc;am facut 2 teste de sarcina, unul pe 15 si al doilea pe 18 oct, au fost negative, am fost cam stresata din cauza k nu imi venea pt k nu e momentul sa am o sarcina acum, si nici nu sunt in tara pt a putea rezolva asta, si aici in bxl nu am acte.Acum nu mai am dureri de sani mi-au disparut de tot, dar am dureri de spate care le acuzam si inainte cu celelalte simptome, am si gaze multe, costipata nu sunt, ieri pe data de 19 m-a luat cu dureri ca la menstra si a inceput sa imi curga un lichidul de culoarea rosu a menstrei, dar ma doare in continuare burta si spatele, e o durere suportabila, acum intrebarea mea este SA FIE UN AVORT SPONTAN?ca am avut multe semne ale sarcinii si cu toate ca testele a aratat neg e posibil sa fi fost si sa nu fi depistat;oricum o sa imi fac o programare la medic dupa ce se termina scurgerea, sa vad cum evolueaza si daca va fi ca celelalte menstre ale mele.poopici la toti, si poate ma puteti ajuta cu o parere;MULTUMESC
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul