am nevoie de un sfat

20-08-2012
lucaramona
Nu este medic/terapeut
lucaramona
din cauza unei tromboze venoase parietala dreapta am intrerupt anticonceptionalele la sfatul mediculi neurolog am continuat tratament cu levitaceram si sintrom pana in luna iunie ciclul mia venit regulat dar in luna iulie nu mia mai venit am fost la medic mia spus ca am o anexita pe stanga si sa stau linistita ca ciclul va veni dar ink nu mia venit nici acuma in 20 august va rog sa ma ajutati cu un sfat am 3 copii mari si cred ca scum o sarcina nu as putea sa o duc multumesc astept raspuns
2 comentarii
0
20-08-2012, ora 14:59
otilia107
Nu este medic/terapeut
otilia107
Daca tu crezi ca esti insarcinata si ca ai primit un diagnostic eronat, un test de sarcina va elucida problema. Daca tot nu vine menstruatia, atunci sa mergi din nou la medic, e ciudat ca nu ai primit tratament cu antibiotic si antiinflamator pentru anexita, deoarece asa se procedeaza si anexita nu va trece de la sine fara tratament.
0
30-08-2012, ora 08:06
lucaramona
Nu este medic/terapeut
lucaramona
multumesc pentru raspuns antiinflamator am primit dar mi sa spus sa nu le iau numa daca intrerup medicamentul sintrom
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul