am nevoie de un medic orl in timisoara

17-03-2010
teo71
Nu este medic/terapeut
teo71
buna ziua, baietelului meu de 5, 8 ani i-am scos polipii la 1, 2 ani, insa anul trecut am aflat ca au regenerat, asta dupa cure de mare si salina, am fost la un medic care ne-a recomandat o terapie cu aerosoli si aerius 3 luni de zile(aerosolii, 10 zile pe luna si aerius 15 zile), insa cand trebuia sa mergem la consult am aflat ca dr s-a mutat in alta localitate, nu stiu daca s-a ameliorat ceva ptr ca ne confruntam cu problema mucilor si noaptea respira pe gura si sforaie, as vrea daca se poate o recomandare ptr un medic orl bun, va multumesc.
2 comentarii
0
17-03-2010, ora 17:07
scarface
Nu este medic/terapeut
scarface
Batetzi drumul degeaba la ORL, cauza polipilor nu este inteleasa de medicina alopata.
Polipii sunt simptomele unei afectiuni si nu o boala in sine. Boala are alta cauza si ca urmare indepartand numai simptomele nu poate fi vindecata. Cauza nu este la organele tratate de ORL-isti ci mult mai adanca.

Trebuie sa schimbati medicina alopata cu cea homeopata daca doriti vindecare si nu operatii repetate.
Mergeti in Timisoara la Dr. Jurj Gheorghe sau la Dr. Radu Sarandan.
Eu m-as duce mai degraba la Dr. Sarandan caci Dr. Jurj se pare ca nu acorda prea mult timp pe pacient si nu se poate gasi remediul potrivit la toti intr-un asa de scurt timp. (desi este posibil daca esti bun si ai experienta).

Aerius este o toxina care ar trebui evitata si care nu aduce decat daune.
0
18-03-2010, ora 09:19
teo71
Nu este medic/terapeut
teo71
buna ziua,
multumesc mult pt informatii, insa am rugamintea, daca aveti cumva nr.de tel.sau adresa d-lui dr.Radu Sarandan, multumesc mult !
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.