am motive sa fiu speriata?

18-09-2012
Iasmina S
Nu este medic/terapeut
Iasmina S
in data de 11 septembrie, in urma unui contact sexual neprotejat am luat pilula de a 2 a zi 'Postinor 2'.am citit prospectul unde mentioneaza ca ciclul ar putea venii m.ai devreme sau m.ai tarziu, insa suntem in data de 18 septembrie si am fost speriata si totodata surprinsa ca a venit, in mod normal veniindu.mi in 30.mentionez nu am un ciclu regulat, si mereu vine cu 2-3 zile m.ai devreme. credeti ca as putea fi insarcinata ? imi e tare frica. va multumesc din suflet.
3 comentarii
0
18-09-2012, ora 15:25
bestyutza79
Nu este medic/terapeut
bestyutza79
Menstruatia venita mai devreme este o consecinta a efectelor postinorului.
0
18-09-2012, ora 19:25
Iasmina S
Nu este medic/terapeut
Iasmina S
multumesc frumos pentru raspuns.
0
18-09-2012, ora 22:54
toniandrei
Nu este medic/terapeut
toniandrei
tare asta, acum ce sa te faci iasmina, tu realizezi ca ti-a venit si mai repede si mai tarziu, mai repede de 30 septembrie si mai tarziu de 30 august, daca iti scria si pe prospect nu stiu ce nelamuriri ai mai avut :))). bafta cu sexul neprotejat si pilulele de combatere, poate data viitoare ne scri de infertilitate sau de vreo boala( doamne fereste). sers'
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  • Efectele pilulei de a doua zi ar putea fi potențate de un medicament antiinflamator
  •