am ganglioni inflamatii

27-10-2012
doini88
Nu este medic/terapeut
doini88
buna ziua. ajutati-ma va rog. am 24 de ani. de 2 luni de zile am un ganglion la gat in fata partea stanga, in urma unei inectii la masea iar la o luna dupa extractie nu a disparut, din contra au mai aparut 2 pe gat la spate.nu sunt mari, nici nu se observa, decat daca pui mana dar nu stiu de ce nu au disparut. precizez k mai am cari de tratat si gingivita acuta de la care imi apar abcese periodic. ma mai confrunt si cu helicobacter pylori. precizez k am si un nod in gat, stari de greata. am fost la orl dar nu mi-au facut decat o simpla consultatie spunand k nu am nimic in gat, doar urechea infundata pt care mi s-au dat niste picaturi si rinita acuta in nas. nu stiu ce sa mai fac. mi-am facut analizele de sange si sunt in regula. pe langa toate aste mai sufar si de anxietate, ma sperie orice. imi este frica de acesti ganglioni. toate au inceput de acum 2 luni de la acea infectie si nu stiu ce sa mai fac. va rog ajutati-ma
2 comentarii
0
13-07-2017, ora 14:29
piciuvw
Nu este medic/terapeut
piciuvw
Donini, ai rezolvat ceva! cu aceeasi problema ma confrunt si eu de cateva luni
0
10-09-2017, ora 08:54
Stelianas
Nu este medic/terapeut
Stelianas
Buna piciuv, si eu sunt ib aceasi situatie de 8 luni de zile poate putem vorbii.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.