Forum medical - întrebări și răspunsuri medicale
Vizitarea site-ului implică acceptarea cookies-urilor. Citește mai multe
Forum medical Regulament Colaborare - răspunsuri

am fost depistata cu 3 chisturi uterine

08-08-2009, ora 22:52
Autor: burghiu
in urma unui control am fost depistata cu 3 chisturi uterine si miau zis ca am nevoie de operatie
daca stie cineva sa imi zica daca e bine sa ma operez. multumesc
2 comentarii
08-08-2009, ora 22:59
Autor: Mr. Nick
Va recomand un tratament apicol foarte bun pt astfel de formatiuni. Va rog daca doriti, sa o contactati pe doamna Claudia Liciu la nr. de telefon: 0722.736.919 sau prin mail ( liciuclaudia@yahoo.com ) pentru mai multe detalii. Cunosc pe cineva care s-a facut bine fara operatie, si de atunci am decis sa recomand si eu acest remediu natural pe baza de propolis (printre altele).

Toate cele bune si multa sanatate va doresc;)

P.S. "Puterea naturii face minuni. Cine nu crede, sa incerce. N-are ce regreta"

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
NIHIL SINE DEO - NIMIC FARA DUMNEZEU!

Slavit, Cinstit, Cantat, Preamarit si Recunoscut sa fie Domnul Dumnezeu cel in 3 Ipostasuri: Tatal, Fiul si Sfantul Duh!
"Pentru credinciosi nicio dovada nu este necesara"
"Pentru necrediciosi nicio dovada nu este posibila"
Stuart Chase
_____________________________________________________________________________________________
08-09-2009, ora 22:52
Autor: kyz
si eu am avut fibrom 4 la numar am apelat la tot felul de naturiste si pana la urma tot la cutit am ajuns mi-a fost salvat uterul iar operatia miomectomie nu e chiar asa de grav iti revii mai greu dar nu ajungi sa-ti scoata totul mai tarziu Iti doresc sanatate si toate cele bune.
Adaugă un comentariu / răspuns

Medical Black Friday Medical Black Friday