am candidoza sau altceva? | Forumul Medical ROmedic

am candidoza sau altceva?

05-05-2009
Mihai213
Nu este medic/terapeut
Mihai213
In primul rand as vrea sa salut pe toata lumea! Am o problema si va rog sa imi spuneti ce ar putea fi. Acum 1 luna ma durut testiculul drept, la efort a inceput sa ma doara, am fost la urolog, mi-a facut o ecograma sau nu stiu exact cum ii spune, sa uitat pe un monitor la testicul, penis, splina, etc, mi-a facut si un control de prostata si totul a fost ok, a spus ca de la efort sa deplasat putin, mi-a dat antibiotic, ceva anti-inflamator si vitamine, nu mai am nici o problema acum! Dar cam de 1 saptamana..poate si mai bine, nu stiu exact..am o scurgere din penis, cateodata este mai albicioasa iar in timpul zilei cand patesc este incolora..ca si urina, si parca ma ustura umpic dupa ce urinez! Nu am bube sau vreo roseata pe penis, nu miroase urat, odata am vazut pe capul penisului ceva, dar nu stiu ce era, ori era albeatza aceea care sa uscat, dar sa dus daca am dat cu degetul! Nu se pune problema de igiena.

va rog sa ma ajutati pentru ca nu pot ajunge decat in 2 zile la medic! va multumesc mult
4 comentarii
0
06-05-2009, ora 00:37
Mihai213
Nu este medic/terapeut
Mihai213
Nah..ca am fost la doctor..si am sculament :| (eu asa ceva :|..nu imi venea sa cred)..mi-a luat recolta ca sa imi poata da antibioticul necesar !! Trece nu?.. nu raman urmari..sper :(
0
01-07-2009, ora 03:50
Mighel
Nu este medic/terapeut
Mighel
am aceeasi problema ca si a ta ce antibiotic trebuie sa imi cumpar si eu si cum se administreaza mi-e si rusine sa merg la medic : lasa-mi si mie un mesaj urgent multumiri anticipate
0
25-08-2011, ora 04:30
florin necunoscutu
Nu este medic/terapeut
florin necunoscutu
Buna ziua am si eu mica[mare]problema mi-a aparut pe capu penisului o albeata[nu se pune problema igiena]si niste taieturi pe pielita care acopera capu penisului si ma doare cand decalotez..si durere si pe capu penisului..ce poate fii astept un raspuns sau vreo solutie as fi recunoscator.
0
25-08-2011, ora 04:31
florin necunoscutu
Nu este medic/terapeut
florin necunoscutu
si am si o durere*
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: