am 3 bubite tari la atingere, dureroase

28-02-2008
veverita11
Nu este medic/terapeut
veverita11
am 3 bubite tari la atingere, dureroase, care ustura cand le ating si cand urinez, se afla in zona genitala dar nu sunt localizate una langa alta. nu este furung pt ca nu iese nimic din ele, aproape ca nici nu se vad, doar niste puncte mici, f putin reliefate, in mijlocul carora nu mai exista primul strat de piele. cred ca din aceasta cauza ma ustura. am incercat mai multe unguente, cum ar fi clotrimazol, fenistil si azi am luat baneocin, insa nu mi-au trecut. As avea nevoie de un sfat. Ce ar putea fi?
1 comentarii
0
28-02-2008, ora 00:00
veverita11
Nu este medic/terapeut
veverita11
Ar mai trebui sa adaug si faptul ca, acum cateva zile, mi s-a parut ca secretia vaginala avea un miros neplacut si am luat 2g de tinizol in doua reprize, una la 2 zile. Mirosul a disparut, in schimb mi-au aparut aceste bubite(nici nu stiu cum sa le spun). Ar putea fi cauzate de acest tratament prescris de mine? Acum un an si ceva, dupa ce am fost la un control medical doctorul mi-a spus ca am o bacterie sau microorganism din cauza caruia mirosea urat secretia, si mi-a recomandat fasigyn pt ca am refuzat tratamentul cu ovule. nu le suportam. Acum, avand acealeasi simptome am zis sa ma tratez singura luand tinizol pt ca nu am mai gasit fasigin. Mi-e frica sa nu am herpes genital. Insa ce am eu, aproape ca nici nu se vede, doar se simte
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.