alergie sau intoxicatie in saptamana 24 sarcina

29-11-2009
MARINELLAM
Nu este medic/terapeut
MARINELLAM
Sunt o graviduta in saptamana 24 si am o problema care ma face sa nu dorm zi si noapte.Dupa cateva zile de mancarimi de piele mai ales pe picioare, de doua zile am cateva bube ca si piscaturile de tantari(nu pot fi tantarii pt ca in timp ce ma scarpinam la o buba instantaneu mi-a mai iesit una la cativa cm)Am cateva bube in talpa, pe degetele de la picioare, doua pe burta si vreo trei la incheietura mainii.Cu o zi ianinte am manccat o salata care nu mi-a placut prea mulkt.Posibil sa am o intoxicatie?Sau ce poate fi?Ma dispera gandul ca ar putea afecta bebelusa.Saptamana viitoare pot sa ma duc la medic, Inainte sa imi iasa aceste bube am fost la controlul periodic si totul este ok.Bebelusa este foarte activa, analizele de sange au iesit ok.Imi puteti da un sfat, ce ar putea fi?sa ma mai linistesc.Va multumesc din suflet.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul