ajutorrr.. nodul fibromatos subseros

30-01-2012
carola
Nu este medic/terapeut
carola
buna.In urma cu aprox 2 luni am facut chiuretaj prin aspiratie deoarece am avut sarcina oprita in evolutie 5/6 saptamani a fost o sarcina dorita insa asa a fost sa fie.Dupa chiuretaj nu pot spune ca am avut simptome ce putea indica o infectie, etc insa acum 4 zile am avut o sangerare excesiva.Speriata am sunat medicul sa-mi fac programare la cabinet insa nu am putut ajunge la consultatie.Ideea e ca vb cu asistenta la telefon m-a linistit ca este cu siguranta o dereglare hormonala.Azi am mers la urgenta, am avut stari ciudate ameteli, dureri de cap.Medicul de garda mi-a spus in urma cosultatie si a ecografiei ca este nodul fibromatos subseros.Nu stiu ce iinseamna si nici nu a vrut sa-mi dea detalii pana nu vin cu analizele pe care mi le-a prescris mai apoi vorbim a zis dansul ceea ce mi-a spus este ca poate ar mai trebui curatat locul.Ideea e ca sunt deosebit de speriata inu stiu ce inseamna, nu doresc sa ma mai chiureteze nimeni.Poate cineva de specialitate sa ma ajute.Mi-e frica sa nu mi se intample ceva sa raman infertila.Va rog mult.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.