ajutor urgent! scurgeri, dureri in partea genitala

07-05-2008
mirka1982
Nu este medic/terapeut
mirka1982
dupa terminarea ciclului la vreo cateva zile, (nu mai mult de cinci), am avut iarasi niste scurgeri dar de data asta sangele era maroniu si sub forma de mucus ingrosat( nu prea stiu cum sa descriu mai bine).au trecut deja 6-7 zile si inca mai am mici scurgeri de acest gen de 3 -4 ori pe zi.am si dureri in partea genitala jos de tot care parca se duc si catre picior, cand intr-o parte cand in alta.scurgerile nu au miros urat. ma voi duce zilele acestea la ginecolog cred dar as vrea sa stiu daca a mai trecut cineva prin ac. situatie ca sa stiu la ce sa ma astept. mi-e tare frica de cancer de col!!!!!!!!nu stiu ce poate fi!!!!????!!! va multumesc.
2 comentarii
0
07-05-2008, ora 00:00
kssandra
Nu este medic/terapeut
kssandra
si yo am patit ceva aseamantor...dar doar k mie mia venit ciclu la vreo 13 zile d la celalalt...adik cu vreo 10-12 zile mai dvreme..insa fara dureri nimic.primele 4 zile am av si yo mucus dala inchis cum zici u si chegulete p urma snge dar in cant mici...in total ma tinut vreo 9 zile.si mie mie frik sa ma duc l doctor.astept sa vad luna asta cum vine si dk e s fie l fel imi iau inima in dinti si ma duc.dk te duci sami zici si mie.bafta
0
07-05-2008, ora 00:00
camiflorea
Nu este medic/terapeut
camiflorea
mi se pare mai la indemana sa apelez la un medic decat sa astept un raspuns pe forum. cea mai avizata indicatie in aceasta problema numai medicul o poate da, asa ca, nu mai amanati, mergeti la medic, in unele cazuri si amanarea cu o saptamana poate duce la agravarea unei boli. credeti ca daca aflati dinainte, pe forum, ca este sau nu este cancer, nu mai aveti nevoie de tratament? si forumul e util, dar atunci cand stii deja despre ce e vorba si ceri relatii de la persoane despre care stii sigur ca au avut aceeasi problema si puteti impartasi impresii in legatura cu evolutia bolii in functie de tratamentul pe care doar un medic il poate indica. de ce sa va fie frica de doctor?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.