ajutor!!! pielita penisului nu s-a rupt

11-01-2008
danyyy
Nu este medic/terapeut
danyyy
am 20 de ani, sunt baiat, am avut cam 7-8 relatii sexuale pana acum, dar pielita mea nu s-a rupt, si ma doare, adevarul e ca de fiecare data am facut cu prezervativ.Acum am o relatie serioasa, si vreau sa avem o relatie sexuala normala, dar din cauza acestiu "defect" al meu, mi-e cam frica, ce sa fac pt a mi se rupe pielita? sa ma masturbez? sa incercam fara prezervativ, sau cum? Penisul meu e de 12-13 cm, daca mi se rupe pielita se poate sa se mai mareasca?.va rog un raspuns cat de sincer, sunt intr-o stare de disperare.vreau o parere sincera.va multumesc
6 comentarii
0
11-01-2008, ora 00:00
Dr. Mihnea Dragomir
Medicina de familie, Bucuresti
Dr. Mihnea Dragomir
Este posibil ca "pieliţa" să nu se rupă niciodată, dar asta nu înseamnă că va fi mereu dureroasă. Încercaţi fără prezervativ, dacă nu există frica de boli transmise sexual.
Orice penis mai lung de 10 centimetri e la fel, fiindcă mai departe de fundul de sac al vaginului nu are unde să se ducă.
0
17-01-2008, ora 00:00
Dr. Marina Prunea
Medicina de familie
Dr. Marina Prunea
Incearca fara prezervativ si foloseste un unguent lubrefiant. S-ar putea sa nu te mai doara chiar asa. Incearca sa nu grabesti lucrurile in timpul actului sexual...miscari mai rare, penetrare mai lenta, act sexual mai prelungit. Lungimea penisului nu are importanta asa mare. Vaginul e "elastic". Barbatii cu un penis foarte lung acuza des discomfort in timpul actului sexual.
0
11-04-2010, ora 04:28
rusu_iulian
Nu este medic/terapeut
rusu_iulian
Am o mare Problema si As Vrea sa m ajutati ! am 17 ani sunt cam de 1, 43-44 cm inaltime si penisul meu in erectie nam treaba cu el nu mieste rusine cat este dar cand se dau pielita la o parte (cand il belesc)[nu am avut inca niciun contatct sexual] ma doare putin deci dureaza pana il belesc detot si dupa capul penisului am ca o bila mai mare decat capul imediat sub el si nush cum sa zic vine asa ciudat (mieste rushine sa faq si contact sexual pt ca nu sta belita deloc asa si arata urat cu bila aia de carne akolo(este ca un fel de bila care e impartit in 2-capul penisului-si-bila-aceea-mai-mare-decat-ea) daca ati pueta sa ma ajutati macar sami spuneti daca exista medicamente sau vreun doctor ceva :-?? pls pls

VA MULTUMESC ANTICIPAT ! !! ! ! !! ! ! !! ! va Rog sa RASPUNDETI macar daca pot face ceva :((
0
11-04-2010, ora 04:29
rusu_iulian
Nu este medic/terapeut
rusu_iulian
daca ar trebui fotografii le voi posta maine ! Sper sa raspunda cineva aici :(
0
09-06-2010, ora 13:40
liviu112
Nu este medic/terapeut
liviu112
Buna Ziua!
Am si eu o problema daca va rog sa ma ajutati un medic ceva sa-mi spuneti ce este
Am o biluta pe ata penisului, ce este a cea biluta?Imi tot fac griji.Am 16 ani.
Va multumesc
0
28-01-2012, ora 14:13
danyy09899
Nu este medic/terapeut
danyy09899
va rog frumos asa imi zica si mie ce este ca atunci cand ating capul penisului meu de 12cm si nu imi este rusine sa zic ma doare edica este iritant rau de tot ma ustura asa si mie frica ca am vreo boala si o mai are inca un coleg de al meu va rog zicetitmi ce am
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Penisul normal vs penisul anormal - dimensiuni, caracteristici, limite
  • Lucruri pe care nu le știai despre penisul tău
  • Infecție penis fără contact sexual - cauze și tratament
  • Studiul microbiomului mucoasei genitale masculine
  • Decalotarea penisului
  •