Masturbare, ciclu menstrual neregulat

26-06-2013
nebuneala
Nu este medic/terapeut
nebuneala
buna..am o problema acum cateva luni 2 mam masturbat cu degetul..am aut ciclul neregulat si acum 2 sap mia venit dar burta mi se unfla..putin..simt intepaturi jos...posibil sarcina.mam disvirginat?
8 comentarii
0
26-06-2013, ora 20:26
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
Nu stiu daca sa rad sau sa plang la ceea ce citesc mai sus?!Cum sa ramai insarcinata daca te-ai masturbat? Asa ceva este imposibil din toate punctele de vedere! Cat despre faptul daca mai esti sau nu virgina...numai tu poti sti daca ai avut dureri si/sau sangerari in mom.masturbarii...Eu sunt de parere ca ar trebui sa te informezi mai mult despre viata sexuala!
0
28-06-2013, ora 16:31
nebuneala
Nu este medic/terapeut
nebuneala
pai atunci ce boala pot sa am dupa urmatoarele sintome:dureri de cap de spate intepaturi jos..cresterea burti, stari de ameteala caderea parului, iar cAnd stau linistita simt ca imi bate ceva in intreriorul burti
0
28-06-2013, ora 17:24
nebuneala
Nu este medic/terapeut
nebuneala
acest cont este gratis...?
0
29-06-2013, ora 07:00
Psiholog Cristian Andrei Nica
Psihologie, Cluj-Napoca
Psiholog Cristian Andrei Nica
unii ar trebui taxaţi pentru simplul fapt că atrag atenţia, aşa ar face mai bine diferenţa între probleme şi "îngrijorări inutile".
0
29-06-2013, ora 13:47
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
nebuneala, cati ani ai?
0
29-06-2013, ora 20:12
nebuneala
Nu este medic/terapeut
nebuneala
14 poti sami rsp ma intrebare
0
29-06-2013, ora 21:14
Dr. Balcan Anisoara
Medicina de familie, Erbiceni, Iasi
Dr. Balcan Anisoara
nu ai cum sa fii insarcinata.ai ciclu neregulat pentru ca esti prea tanara.burta daca se umfla poate fi de la o usoara indigestie, nu ca ai avea sarcina.intepaturi jos ai probabil pentru ca nu te speli pe maini cand te atingi si putin te-ai iritat sau infectat.nu cred ca te-ai dezvirginat...Stai cumintica si nu te mai masturba, nu e o practica sanatoasa, iti va afecta viata intima mai tarziu...
0
30-06-2013, ora 09:52
nebuneala
Nu este medic/terapeut
nebuneala
va multumesc..pentru raspuns
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • De ce ai menstruații neregulate și ce poți face
  • Caracteristici ale ciclului menstrual ce ridică semne de întrebare
  • Ciclul de două ori pe lună
  •