ajutati-ma va rog

13-03-2010
mariana764
Nu este medic/terapeut
mariana764
Am trei luni de cind ma confrunt cu o problema de sanatate.Am fost la mai multi medici dar toti mi-au dat diferite diagnostice.Acum simtomele persista ba chiar sau mai inrautatit.Boala a debutat cu dureri de muschi la picioare si miini si tremuraturi cu edem.Am facut analize la urina si singe nu mi-a iesit nimic modificat chiar si creatinina a iesit in parametri normali.Acum nu mai am picioarele si miinile unflate dar fac aceste crize care in timp sa-u accentuat.Tin sa va mentionez ca am aproape trei ani de cind imi cade parul cu toate ca am luat tot felul de medicamente care nu mi-au fost de nici un folos.Pe linga toate astea ma dor si sinii (numai mameloanele)au o sensibilitate care la mica atingere de haine am niste dureri insuportabile.
Acum in speranta ca o sa ma puteti ajuta am detaliat toate simtomele. Poate ma ajutati sa dau de capat acestei suferinte.va multumesc
1 comentarii
0
13-03-2010, ora 11:20
scarface
Nu este medic/terapeut
scarface
Este timpul sa parasesti medicina clasica cu tratamentele si diagnosticele ei care nu ajuta mai pe nimeni, nu numai pe tine, si sa mergi la un medic homeopat bun si cu experienta. Homeopatia poate vindeca usor asa ceva. Simptomele care le-ai detaliat nu sunt nici 1% din ce trebuie stiut pt. a te vindeca. Toate bolile au o cauza sufleteasca, acolo este buna de fapt. Cine trateaza numai corpul si simptomele nu poate vindeca pe nimeni. De aceea si neputinta medicinii clasice in toate domeniile. Dumnzeu ne-a dat un suflet care este intretinatorul corpului si fara de care corpul este mort si boala este intotdeauna in suflet.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.