din "joaca" am scapat un pic de sperma in vagin

19-05-2007
just_me07
Nu este medic/terapeut
just_me07
salut toata lumea.am si eu o problema : acum vreo luna si ceva zile.m-am jucat un pic cu prietena si cred ca din greseala i-a scapat un pic de sperma in vagin...mentionez ca nu s-a produs penetrare in vagin doar ne-am jukt si mi-am dat drumu pe burta ei.atunci dupa cateva zile (vreo 7-9) zile i-a venit ciclu.si acum din nou i-a venit ieri.este vreo sansa sa fie insarcinata ??? ( ea este virgina).POATE FI GRAVIDa ??????
4 comentarii
0
19-05-2007, ora 00:00
unknowny
Nu este medic/terapeut
unknowny
=))))))nu te mai juca cu fata daca nici atata lucru nu stii:))
0
19-05-2007, ora 00:00
unknowny
Nu este medic/terapeut
unknowny
calm, nu are nimic!:Pdata viitoare sa ia postinor daca mai e problema.
0
27-06-2007, ora 00:00
ofi_r
Nu este medic/terapeut
ofi_r
prezervative sau contraceptive. Jocul asta poate fi periculos. Nu s-a intamplat nimic atunci deoarece era in perioada nefertila. Incercati cel putin sa calculati datele la care va puteti juca : primele 7 zile din prima zi de ciclu si ultimele 9 zile inainte de urmatoarea menstruatie, pt siguiranta si asta daca are o menstruatie regulata. Daca nu vreti copii - prezervative sau anticonceptionale.
0
28-06-2011, ora 19:38
aernest
Nu este medic/terapeut
aernest
o femeie nu ramane gravida daca ejaculezxi pe burta ca doar nu o intra sperma prin burta :))))
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Lenjeria intimă influențează calitatea lichidului seminal
  • Factori ce pot influența calitatea spermei
  • Am rămas însarcinată, deși m-am protejat - unde am greșit (greșeli frecvente ale contracepției)
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  • Dieta poate afecta calitatea spermei
  • Legătura dintre utilizarea telefonului mobil și calitatea spermei la bărbații tineri
  •