administrare Cebrium

21-02-2013
carpnina
Nu este medic/terapeut
carpnina
In urma unei operatii pe creier pentru un meningiom lateral stanga, mi-a fost administrat Cebrium cate 7 capsule/luna, dupa terminarea celor 3 luni de tratament de dupa operatie, mai pot lua Cebrium? (este un spuliment alimentar) In prospect recomanda cate o capsula pe zi. Cum as putea sa-l iau si cat timp?
3 comentarii
0
23-02-2013, ora 16:32
DrW
Identitate neconfirmată
DrW
Buna ziua!

Puteti continua tratamentul daca simtiti nevoia. Nu uitati hidratarea optima- 2.5 L apa pe zi.

Cu stima
0
04-11-2016, ora 21:17
carisma
Nu este medic/terapeut
carisma
Buna seara! Spuneti-mi va rog, careva dintre utilizatorii acestui site au incercat capsulele CEBRIUM. Stiu ca se recomanda pentru imbunatatirea puterii de concentrare si pentru memorie, dar ma intereseaza, daca cineva chiar a simtit efect dupa acest tratament??? Se merita de incercat????
Multumesc! Mentionez ca uit foarte repede si nu atrag de multe ori atentia la detalii, asa un fel de neglijenta. E mai mult o stare psihologica cred, mi-am bagat in cap chestiute, precum ca, nu sunt atenta, nu sunt, atenta si chiar am devenit neatenta.
0
23-01-2018, ora 16:05
Madalina1404
Nu este medic/terapeut
Madalina1404
Am folosit o cutie..cam timp de o luna fara nici un efect advers sau vreo imbunatatire.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.