actul sexual

23-08-2009
claudyaa
Nu este medic/terapeut
claudyaa
am nevoie mare de ajutor. prietenul meu spune ca nu prea mai simte cand facem sex, adica spune k o am prea ""sparta""asa zice el. eu mi-am inceput viata sexuala acum un an. el este primul baiat cu care am avut relatii sexuale. si locui impreuna tot de uin an
1 comentarii
0
26-08-2009, ora 00:18
natalia91
Nu este medic/terapeut
natalia91
In asa caz sa-i zici ca la el e prea "subtire".Ma ierti ca zic asta, dar nici el nu are dreptate in ceea ce zice despre tine.Fiecare are corpul sau, fiecare e diferit.La fel si vaginul, nu este la toti egal.La tine este un pic mai largut sau mai adinc, dar asta nu e problema, la toti difera si noi nu suntem din incubatoare ca sa fim egali.Dar daca prietenul tau zice ca esti "sparta", inseamna ca se simte el acel cu "problema" si incearca aceasta "problema" so puna pe umerii tai.Sa nu crezi ca e problema la tine, si nici sa nu te complexezi pentru ca la tine dupa parerea mea e totul ok.Dar daca lui ceva nu-i comvine si daca mai ales nimic nu simte, spunei lui sa se adreseze la medic.
Ma ierti daca am zis ceva gresit, dar mi-am expus parerea.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici