lifting mamar va rog sa-mi recomandati un doctor bun

04-09-2015
Didina1
Nu este medic/terapeut
Didina1
Am implanturi de10 ani de zile insa mi s au lasat sanii si as avea nevoie de un lifting mamar
4 comentarii
0
04-09-2015, ora 13:27
Didina1
Nu este medic/terapeut
Didina1
Multumesc frumos chiar la dansul ma gamdeam si eu dar as fi vrut mai multe recomamdari cum a fost dupa operatie dureri f mari??? Cicatricile cum sunt?😊
0
17-09-2015, ora 14:56
MoraCamelia
Nu este medic/terapeut
MoraCamelia
Hey,
Timp de cateva saptamani dupa operatie va trebui sa porti un sutien compresiv care va ajuta la o vindecare mai rapida. Durerile sunt suportabile si cedeaza la calmante obisnuite. Eu am avut si cateva vanatai si umflaturi si imi simteam sanii amortiti, insa in 2 saptamani am scapat si de simptomele astea. Oricum dupa o saptamana deja conduceam masina si am putut sa ma intorc la munca. Am ramas cu cicatrici permanente in urma operatiei, era de asteptat, insa acestea s-au estompat in timp si acum au mai ramas doar niste linii albe ascunse foarte bine sub sani. Sper ca ti-am fost de folos. Multa bafta.
0
24-09-2015, ora 10:57
Aria
Nu este medic/terapeut
Aria
Buna fetelor.mi am facut si eu cont astazi pe forum pt k as vrea si eu sa ma operez : am nevoie de lifting cu implant mamar si nu stiu la ce doctor sa ma hotarasc, nu am nici un buget prea mare si oricum mi se pare k unii doctori cer prea mult. Ce doctori imi recomandati? Si ce stiti despre Dl dr Abu Baker(de la Ester Laser) sau dl dr Sorin Parasca?
0
20-10-2015, ora 03:47
Didina1
Nu este medic/terapeut
Didina1
cum sau vindecar cicatrcile? recuperarea imediat dupa operatie?mersik
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Un website dedicat pacienților ce necesită o intervenție chirurgicală. Găsiți aici liste cu chirurgi și clinici de chirurgie, prezentări de servicii și recomandări ale pacienților, dar și informații detaliate despre fiecare operație.
Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Sân tuberos și mastopexie
  • Cum îţi poţi influenţa forma sânilor
  • Modificări ale pielii la nivelul sânilor - cauze posibile
  •