durere in ureche pt dl dr flueraru

22-07-2009
ionescu camelia
Nu este medic/terapeut
ionescu camelia
va necajesc dl dr va rog din nou sa ma ajutati sunt op si tratata de carcinom papilar tiroida de 2 luni au inceput infectii in gat le am tratat apoi umflatura cu un soi de contractie dureroasa mai ales la mestecatie am scos resturile de masele a mai disparut acea contractie dar am durere in ureche o senzatie de infundat in ureche si azi mi a aparut o mica umflatura mica ca o mazare jos llanga lobul urechii cand apas pe ureche ma doare rau si uneori e o durere ca intepaturile la orl a zis doar de canidoza farigiana si...la revedere...pe mine ma doare suportabil doar uneori mai tare si radiaza durerea in maxilar si tampla iar cand nu doare deloc din dreapta doar imi vine saliva sarata..daca mananc zarzare coapte sau rosii se contracta jos sub ureche in capatul maxilarului cat o moneda se formeaza o umflatura tare si parca un nerv se joaca sssspre ureche si f putin la tampla unde sa merg ma simt ca un cobai speriat as incerca sa va deranjez la cabinet poate dvtra ma ajutati cum sa procedez eu sunt din iasi unde sa sun multumesc
1 comentarii
0
22-07-2009, ora 06:14
Dr. Flueraru Valeriu
ORL - Otorinolaringologie, Pascani
Dr. Flueraru Valeriu
da.. cred ca este bina sa va vad.
Dupa asa gen de interventii chirurgicale.. e greu sa dai un sfat de la distanta.
0744.196583. mob.
0232 719020 cab.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.