URGENT ASTEPT RASPUNS! DIAGNOSTIC: ANGIODEM EREDITAR

21-08-2009
carmenela
Nu este medic/terapeut
carmenela
Buna ziua. Sunt interesata sa corespondez cu persoane care au aceasta boala (angiodem ereditar) sau angiodem. Sunt neplacut surprinsa de acest diagnostic, diagnostic care mi-a fost confirmat in urma cu cateva zile. Pentru ca cu cativa ani in urma am inceput sa ma simt rau, iar in ultimii 2-3 ani si mai rau, am apelat la serviciile mai multor medici, fara sa m-i se gaseasca un diagnostic. Am intalnit la Bucuresti o d-ra dr cu o minte stralucita, iar la Targu Mures pe dl dr. Dumitru Moldovan (un medic cu suflet mare si cu o inteligenta rar intalnita). Boala mea se manifesta astfel: dureri groaznice de stomac, ma umflu la maini, picioare, barbie, fata si de 3-4 ani m-am umflat si la caile respiratorii. Am inteles ca este o boala urata, chiar foarte urata si fatala. Va rog mult sa ma contactati -. Dumnezeu sa va aiba in paza. Astept cu nerabdare datele dvs de contact.
1 comentarii
0
22-08-2009, ora 00:11
scarface
Nu este medic/terapeut
scarface
Bun seara,

consultati mai bine niste medici homeopati cu experienta care practica homeopatia clasica, poate stiu mai multe despre vindecarea sau cel putin alinarea acestei boli decat alti pacienti.

O sa va scriu un email caci m-ar interesa cauzele sufletesti legate de aceasta boala, caci orice boala are la baza o problema sufleteasca care din pacate nu este investigata de medicina.
Va urez succes si vindecare !
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.