Vreau sa mai fac inca un copil

18-03-2009
mihaela f
Nu este medic/terapeut
mihaela f
Am 34 de ani si deja doi copii dar as vrea sa mai fac inca unul.Primul copil e o fata si are deja 18 ani, al doilea e un baiat si are 11 ani, dupa 4 ani de la al doilea copil am ramas insarcinata si la 14 saptamini am pierdut sarcina, de atunci nu am mai reusit sa ramin insarcinata, am fost la doctor acum 1 an si mi-a zis: "ca ovulatie am asa ca sa dau inainte cu sexul ca am sa ramin insarcinata", dar nu am ramas, intrebarea e: de ce credeti ca nu mai pot ramine insarcinata, sau la cite zile dupa ciclul menstrual ar trebui sa am contactul sexual ptr a ramine insarcinata?
2 comentarii
0
18-03-2009, ora 13:29
dear
Nu este medic/terapeut
dear
buna! pentru cicluri regulate ovulatia se produce in a14-a zi de la ciclul menstrual.
0
14-04-2009, ora 18:52
mihaela f
Nu este medic/terapeut
mihaela f
salve sint mihaela si am o problema cu ochii, de ceva timp ma dor ochii cind stau la lumina tare, sau seara cind merg cu masina lumina farurilor de la alte masini imi da dureri de cap si de ochi, asta m-i se intimpla si cind stau in fata calculatorului sau la televizor, as vrea sa stiu daca e o boala a ochilor sau daca am nevoie de ochelari? multumesc
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul