Veruci pe Penis

17-10-2010
bihorel
Nu este medic/terapeut
bihorel
Buna am si eu cateva intrebari lefate de Veruci.Am luat aceasta boala in urma cu aproape una jumate, dupa aparitia acestei boli adica crapaturi foarte usturatoare pe piele mai ales cand este in erectie.Am fost la o clinica de specialitate am folosit COndyline si inca ceva pastile, pentru putin timp am fost bn dar au reaparu am mers la un alt cabinet crezand ca nu ma tratat ca atare si la acest cabinet mia dat tot felul de creme scumpe ieftine printre care si Cicalfat sa ameliorat putin dar in zona in care am avut acele fisuri pielea de pe penis efectiv este mai stransa in jurul penisului si ma deranjeaza cand este decalotata si este de culoare rosie si are mici pete albe ca niste bataturi sa zic.Problema este ca au apart din nou si pe pielea dintre penis si testicole si sunt si putin reliefate sa spun mai bine.Eu acum sunt in Franta plecat si am ajuns la medic care mia dat un CETIRIZINE medivament si o crema FUCIDI dar eu cred ca nu este de ajuns.Daca sunteti in masura sa ma sfatuiti ce tratament sa utilizez sa scap definitiv de aceasta boala vas multumi anticipat
1 comentarii
0
03-01-2011, ora 01:42
ady87a
Nu este medic/terapeut
ady87a
si eu am hpv prima oara leam indepartat cu condyline dar nu au disparut definitiv mam dus si am facut o eletrocauterizare vad ca de 2 luni nu mia mai aparut nimik am citit si pe net ca e mult mai eficienta
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.