Va rog sa ma indrumati ce sa fac

03-04-2011
heat
Nu este medic/terapeut
heat
Buna ziua, ma numesc Ionut, am 19 ani si am o problema cu penisu.prietena mea m-a masturbat 1 data, dupa care m-am terminat, m-a masturbat a 2 oara iar in timpul masturbarii a tras dintr-o data prea tare pielea penisului in jos si ma durut, ea era si la ciclu...ma satisfacut pe mine, dar a 2 oara a facuto prea tare.si de atunci cand vreau sa ma masturbez ma doare cand trag pielea...durerea suportabila dar ma jeneaza.m-am dat cu crema de galbenele 5 zile si mi-a trecut, nu mai simteam asa tare durerea, dar dupa ce m-am masturbat din nou parca iar incepea unpic sa ma doara.nu inteleg...nu ma doare cand stau, de ex daca nu ma masturbez o sapt, ma spalam ma dadeam cu crema de galbenele ca eu asta am folosit ca sa nu ma mai doara, nu ma mai durea.ma masturbam inapoi iara parca incepea sa ma doara un pic.am avut si mici pete, crapaturi cand trageam pielea dar acelea mi-au trecut...sa fie vorba de iritatie ? infectie ? va rog sa imi recomandati ceva...creme sau ce stiu..am auzit ceva de nidoflor...dar astept sa aud parerea dumneavoastra. Va multumesc frumos !
2 comentarii
0
15-05-2011, ora 22:37
Robyn
Nu este medic/terapeut
Robyn
E posibil sa ti se fi rupt ata... si daca e asta nu ai ce creme sa folosesti, iti trece in cele din urma...
0
15-05-2011, ora 22:38
Robyn
Nu este medic/terapeut
Robyn
Pe viitor, ca sa stii... puteti face sex chiar daca este pe stop ( vaginal, anal, oral ) nu e nevoie sa te masturbezi...
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici