Va rog sa-mi recomandati un cardiolog

05-10-2009
mirela47
Nu este medic/terapeut
mirela47
Un medic bun cardiolog din bucuresti.
Multumesc
7 comentarii
0
06-10-2009, ora 19:43
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Ţigănişteanu Constanţa
Tel. d-nei doctor: 0751.030.553


Numai Bine şi Însănătoşire grabnică!


Cu deosebit de multă plăcere şi deferenţă,
Mister NICK;)
0
06-10-2009, ora 19:47
mirela47
Nu este medic/terapeut
mirela47
Multumesc din suflet, insa imi cer iertare ca am uitat sa precizez, as dori o doctorita cardiolog buna din bucuresti.
0
06-10-2009, ora 20:23
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Dna pe care v-am recomandat-o NU este un medic bun, este extraordinar de bun. Sunaţi-o şi vă veţi lămuri...toate cele bune!
0
06-10-2009, ora 20:32
mirela47
Nu este medic/terapeut
mirela47
Multumesc din tot sufletul meu, insa sant ceva km constanta -bucuresti.As putea ajunge abia in noiembrie cand voi intra in concediu, de asta doream sincer un medic bun din bucuresti.
O sa sun totusi, insa sincer nu stiu cum m-ar putea ajuta.
0
07-10-2009, ora 15:22
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Stimată doamnă, medicul pe care vi l-am recomandat este medic internist, deci, ŞTIE tot ce ţine de medicina internă, inclusiv cardiologie. Decizia vă aparţine, dar vă spun că medic ca dânsa NU mai găsiţi în România, Europa, Terra, Calea Lactee şi tot Universul...


P.S. În caz că suferinţa dvs. nu este de competenţa dânsei, vă va informa, în niciun caz nu este genul de medic care acceptă pacienţi pentru a-i trata, fără să fie sigură că poate să aibă şi rezultate, cel puţin satisfăcătoare, sau doar de dragul banilor, nuuuuuu! Vă spun pentru că o cunosc pe dna doctor, altfel...


Multe binecuvântări şi însănătoşire grabnică!


Cu deosebit de multă plăcere şi deferenţă,
Mister NICK;)
0
28-11-2010, ora 20:01
SaDM
Nu este medic/terapeut
SaDM
Am contactat'o si eu pe doamna doctora in aceasta seara si este o persoana de nota 100+.Aveam dureri mari in stern si multi medici de aici mi-au dat diferite diagnostice.Numai vorbind cu dansa durerea imi disparuse:))O sa urmez tratamentul dansei si sper ca totul sa fie ok!Insanatosire grabnica la toti si mai presus de orice tineti la sanatatea vostra
0
28-11-2010, ora 20:35
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Sadycul,

Mă bucur că aţi contactat-o pe d-na doctor Ţigănişteanu şi mă bucur că statusul stării dvs. a început să se pozitivizeze.
Toate cele bune şi însănătoşire grabnică.
Cu respect,
Nick
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.