Va rog sa-mi raspundeti, sunt disperata!

03-06-2011
minodorasandu
Nu este medic/terapeut
minodorasandu
Pe data de 5 mai am fost chiuretata intr-o clinica din Londra.Incepand cu data de 6 mai mi s-a recomandat sa folosesc anticonceptionale si anume cerazette.Am inceput sa le folosesc asa cum mi s-a recomandat, dar am o mare problema!Zilnic sangerez cate putin!Va rog sa-mi spuneti daca sunt normale aceste sangerari si mai ales cat timp voi mai sangera?Va multumesc!!!Trebuie sa mentionez ca am 37 ani, iar pana acum nu am mai folosit niciodata anticonceptionale.
3 comentarii
0
03-06-2011, ora 18:24
alexia83
Nu este medic/terapeut
alexia83
buna.aceeasi problema a avut-o si cumnata mea, sangerari in fiecare zi, ciclul practic se oprea, iar peste o saptamana iar ii venea.sfatul meu e sa renunti la ele, si sa mergi la medic ptr a-ti prescrie altele.o zi buna.
0
04-06-2011, ora 11:49
mihaelyy
Nu este medic/terapeut
mihaelyy
am dureri mari cand respir in capul pieptului pana pe sub coaste va rog ajutatima cu un sfat va rog
0
04-06-2011, ora 14:13
maria 123
Nu este medic/terapeut
maria 123
pentru mihaelyy

- fa un consult la cardiologie si-ti vor zice daca,
EKO e bun sau
daca nu sunt cumva...dureri "intercostale"...si eu, am primit un unguent.
NU iti scriu
ca trebuie sa mergi Tu sa te vada.

Si sigur va fi bine.

Sanatate si
O zi buna.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul