Va rog putin ajutor ! probleme penis

20-05-2010
asway
Nu este medic/terapeut
asway
1. Buna ziua, am 15 ani, 1.74h, 57kg. Cand am fost mic am fost operat de fimoza. Vreau sa va spun ca acuma cand penisul este "la maxim" reusesc sa trag pielita dar ma cam strange la penis si ma cam doare (Cand sunt fac baie si tot acelasi experiment, in contact cu apa nu mai strange, nu mai doare ca si cum ar fi normal), dar stiti cum este pielea mai "deformata" dupa fimoza si nu se deplaseaza dea lungul penisului usor ca la altcineva, se face mai greu, iar ejacularea cand o fac cu pielea lasata normal este mai usoara si vine mai repede, dar cand trag pielea sa fie capul inafara cum se face normal vine mai greu stiti ce e posibil sa am ? Pielea o sa ramana la fel cum ii acuma dea lungul anilor, nu mai pot fi operat sa am si eu un penis ca toti ceilalti ?

2. Inca ceva, cand trag pielita aproape maxim, am o roseata pe ea (fix dupa capul penisului) cat unghia de la degetul mic, unflata si sensibila la atingere o fi o infectie sau ceva ? (Observ ca parca se dezlipeste de piele umpic, o de jos se vede ca e desprinsa rosata aceea, nu stiu ce sa fac).

3. Am si o scurgere de lichid galben inchis urat mirositoare fara sa simt nimic cand vine. Toate acestea imi intrerup relatiile sexuale si ma simt foarte urat. Acuma am fost diagnosticat cu varicocel, aceasta operatie poate remedia problemele mele ??

Va rog ajutatima cu cat mai multe raspunsuri !
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.