Va rog frumos sa ma ajutati !!!!

19-01-2010
asway
Nu este medic/terapeut
asway
Buna ziua, numele meu este Gabi, am 15 ani. Vreau sa spun ca si eu am un fel de infectie la penis. Am citit despre multe boli ale penisului si unele se aseama cu ale mele prin diferite chesti. Faza este ca eu am un fel de scurgere lichida, de culoare galben pe chilot, uras mirositoare si nu stiu ce sa fac ca sa o opresc. Am vazut multe boli care sunt asemenea dar eu vreau sa va zic ca nu simt nicio durere la urinare sau alte chestii legate de penis, nici nu simnt cand se intampla "scurgerea", sunt virgin si nu am intreniut niciun fel de relatie sexuala. Ce este posibil sa am ?? Ce pot sa fa sa opresc aceasta infectie, acuma ca si este varsta in care majoritatea fac sex si nu as vrea sa dezamagesc viitoarea pretena.

Multumesc mult,

Gabi
2 comentarii
0
20-01-2010, ora 15:42
scarface
Nu este medic/terapeut
scarface
Iti recomand (sa o iei pe mama de mana) si sa te duci la un medic homeopat. Cu ajutorul homeopatiei poti scapa de aceasta scurgere fara efectele secundare ale medicamentelor chimice date de ceilalti doctori (des date si de pomana). Poate sa provina de la infectie cu o boala dobandita prin nastere care se manifesta de abia acum.
0
21-01-2010, ora 15:57
asway
Nu este medic/terapeut
asway
Dar nu stii ce boala/infectie as putea avea ?? Cum se numeste si cum sar trata ?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.