Va rog din suflet PARERI!!!

26-01-2013
doyle
Nu este medic/terapeut
doyle
Buna ziua,
Am sa incerc sa fiu cat mai concis ca sa nu dureze o eternitate cititul subiectului. Ideea e ca de vreo 6-7 ani am niste dureri bruste de cateva secunde gen junghi sau ca si cum ceva e gata sa iasa pe acolo in abdomenul inferior partea dreapta zona apendiculara. Sun perioade cand cateva luni nu am nimic si sunt perioade cand simt junghiurile acestea si de cateva ori pe zi. Repet, sunt de foarte scurta durata dar abar brusc si atat de intens incat efectiv trebuie sa imi aduc genunchiul la piept (poate e reflex deja). Nu imi recomandati va rog consult deoarece am fost la n medici si spitale si nu am primit nimic concludent, ba rinichi, ba colon, etc. Am fost chiar internat anul trecut 2 zile sub observatie dupa o repriza de junghiuri din acestea care a durat mai multe ore. Va rog din suflet sa imi spuneti ce ar putea fii sau ce ar fii de facut deoarce efectiv ma dispera. De mutle ori sunt in publi si ma schimonosesc in fel si chip cand ma apuca chair si pt acele cateva secunde. Cand dispar nu lasa in urma nici o jena sau ceva. Cum apar asa si dispar. Va multumesc anticipat!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.