VREAU UN SFAT VA ROG

11-10-2009
catalina_200574
Nu este medic/terapeut
catalina_200574
Sunt insarcinata in 9 saptamani, am 35 de ani, am tot avut probleme cu sangerari deoarece sarcina era 1/3 dezlipita, in prezent fac tratament si repaos la pat, si iau un tratament cu utrogetsan 6 pe zi 2- 3 nospa pe zi, 1 cps pe zi de MAGNE B6 si 1 cps pe zi de OMEGA3 CU VITAMINA E, si 1cps pe zi de VITAMINA C, de 3 zile insa ma inceput sa ma o secretie galben inchis aproape de maroniu darn u tot timpul numai atunci cand urinez ce se intampla, as dori un sfat al unui alt medic decta medical care ma are sub observatie, deoarece imi este teama s anu sangerez din nou desi nu fac nici un fel de effort de aproape 2 luni de cand am decsoperit ca sunt insarcinata si am sangerat in aceasta perioada de 2 ori, prima oara recunosc cand am sangerat am facut effort dar apoi am stat numai in pat, de iesit afara am iesit numai de 3 ori timp in care am fost sa imi fac niste nalize si am mers numai cu masina insotita de sot, si mancarea mi se adduce la pat.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul